•  
  •  
  •  
 

O Firmie

Wytwórnia Chemiczna Wiromix S.C. została założona w 1982 roku przez ludzi z pasją do tworzenia i doskonalenia produktów chemicznych dla gospodarstwa domowego i przemysłu. Dzięki ciężkiej pracy i silnej woli zrealizowało się marzenie, dzięki któremu stworzyliśmy miejsca pracy dla wspaniałych ludzi. Jesteśmy dumni z tego, iż od trzech dekad niezmiennie udowadniamy że jesteśmy solidnym partnerem biznesowym.

Misją W.CH. Wiromix S.C. jest produkcja wysokojakościowych wyrobów chemii gospodarczej i profesjonalnej oraz realizacja niestandardowych zamówień, przy zachowaniu wysokich norm i standardów produkcyjnych, dbając o charakter rodzinny firmy, jednocześnie podążając za nowoczesnością.

Misję realizujemy bazując na blisko trzydziestoletniemu doświadczeniu w tworzeniu produktów i współpracy z zaufanymi dostawcami. Stale udoskonalamy nasze wyroby i poszerzamy asortyment, dostosowując się do potrzeb naszych klientów. Posiadamy własne laboratorium, gdzie opracowujemy nasze unikalne receptury. Wszystkie wyroby są wykonane ze starannie dobranych surowców posiadających niezbędne atesty i certyfikaty (np. atesty PZH) oraz spełniają standardy Unii Europejskiej.

Bardzo ważną dla nas kwestią jest dbałość o otaczający nas świat, dlatego nasze produkty są przyjazne dla środowiska. Dzięki skrupulatnie dobranym surowcom i stałej modernizacji wszystkie wyroby ulegają biodegradacji w ponad 90%.
Jesteśmy jedną z pierwszych wytwórni chemicznych w Polsce, która uzyskała Europejski znak  Eco Label, wyróżniający wysokojakościowe produkty przyjazne środowisku.

Jako firma rodzinna bardzo dbamy o przyjazną atmosferę i szacunek do ludzi z którymi pracujemy, wewnątrz firmy jak i na zewnątrz. Wierzymy, że dobre relacje z ludźmi  i utrzymanie standardów na wysokim poziomie jest przepisem na sukces W. CH. Wiromix.


mgr inż. Janina Cyganik
mgr Ryszard Cyganik

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright Wiromix 2011 / Realizacja: OrAgencja